Szanowni Klienci!

Z przyjemnością przekazujemy Państwu do  dyspozycji nową odsłonę bankowości elektronicznej e-MBS. Podążając za współczesnymi trendami, zmieniona została szata graficzna i wprowadzone nowe rozwiązania techniczne, dzięki którym korzystanie z nowego systemu będzie wygodniejsze i bardziej intuicyjne niż dotychczas. Wprowadzone zmiany wpłyną również na  zwiększenie bezpieczeństwa systemu.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym rozwiązaniem , na stronie głównej Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Łomiankach. Po kliknięciu w ikonkę w górnym prawym  rogu Nowy e-MBS, nastąpi przekierowanie do serwisu. Sam proces logowania przebiega analogicznie do starego systemu.                                                                                                           

Na stronie logowania w dolnym menu dostępna jest instrukcja oraz wytyczne.

Dodatkowo dla Państwa wygody zamieściliśmy filmy z prezentacją systemu:

Oraz film ze wskazówkami dot. bezpiecznego używania systemu:

Informujemy, że w okresie przejściowym, od października 2017 r. do stycznia 2018 r., możliwe będzie korzystanie zarówno z nowego, jak i starego systemu. Dzięki temu, będą  mieli Państwo możliwość stopniowego zaznajomienia się z nową funkcjonalnością.                       

Z dniem 21.01.2018 r. stary system zostanie WYŁĄCZONY. Od tej pory wszyscy Klienci będą mogli korzystać wyłącznie z nowego systemu e-MBS.

Zapewniamy, że dołożyliśmy wszelkich starań, by nowy system bankowości elektronicznej był bezpieczniejszy,  bardziej przejrzysty i intuicyjny dla użytkowników. W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów,  prosimy o kontakt telefoniczny 22 768 60 00 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W związku z powyższym zachęcamy Państwa, do wykorzystania okresu przejściowego do dnia 21.01.2018 r.  i zaznajomienia się ze sposobem działania oraz funkcjonalnością nowego systemu e-MBS, tak aby po okresie przejściowym mogli Państwo korzystać w sposób bezkolizyjny z bankowości elektronicznej przy pomocy nowych rozwiązań.

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut

Template by JoomlaShine