PlanetPay wwwBaner HCE formaty750x200

 

Płać telefonem, jak zwykłą kartą zbliżeniową.
Usługa płatności mobilnych w technologii HCE umożliwia szybkie i wygodne płacenie smartfonem z aplikacją Planet Mobile HCE Wallet w sposób analogiczny do płatności kartą zbliżeniową VISA.
Usługa jest bezpłatna.

 

 

Korzyści

Płatności mobilne telefonem komórkowym  w technologii HCE

Z przyjemnością informujemy, że dla klientów indywidualnych Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Łomiankach została wprowadzona  możliwość płatności mobilnych telefonem komórkowym w technologii HCE. Płatności te umożliwiają klientom szybkie i wygodne płacenie smartfonem z aplikacją HCE w sposób analogiczny do płatności kartą zbliżeniową. Usługa ta jest bezpłatna i dotyczy wybranych kart debetowych. Aktualnie z tych płatności mogą korzystać wyłącznie klienci posiadający kartę:

  1. Naklejka zbliżeniowa VISA
  2. Karta VISA Classic Debetowa PAY WAVE
  3. Karta VISA Classic Debetowa

W najbliższym czasie ma zostać udostępniona płatność mobilna również dla kart debetowych Mastercard.

Zbliżeniowo można płacić smartfonem wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe zwykłymi kartami. Tego typu płatności są obsługiwane w Polsce aż przez około 90% terminali. Dodatkowo za pomocą telefonu można dokonać zbliżeniowo wypłaty w tych bankomatach, które posiadają taką funkcję i obok klawiatury mają specjalnie oznaczone miejsce, gdzie należy przyłożyć telefon lub kartę zbliżeniową.

W celu dokonania transakcji wystarczy tylko przyłożyć odblokowany telefon do terminala płatniczego, a kwotę powyżej 50 złotych potwierdzić dodatkowo numerem PIN, który jest wprowadzany na terminalu płatniczym.

 

Sprawdź aktualne kursy walut

Zobacz kursy walut